4x4 un Pikapu aprīkojums

Kravas kastes žalūzijas veida vāks NISSAN NAVARA

Kods: SOT-1314-ROLL


Kravas kastes žalūzijas veida vāks

Ja nav uz vietas preces, kas ir Jums nepieciešama, lūdzu zvaniet mums pa tālruni +37129212095 vai rakstiet uz e-pasta adresi: info@mlserviss.lv. Mēs centīsimies ar Jums sazināties pēc iespējas ātrāk.

Prece var atšķirties no attēlā redzamās. Attēlā var tikt uzrādītas detaļas, kas neietilpst piegādes komplektā.

Pieejams noliktavā:
0 gab.
Pirkt / Pasūtīt:

Cena: 1490.00 €

* Summa ar PVN

Produkta papildinformācija

Marka Modelis Gads Specifikācija
NISSAN NAVARA 2016- NP300

Jaunās paaudzes patentēta alumīnija vāka žalūzija (SOT ROLL sērija), kas pieejama priekš Nissan NP300 2016+ versija doublecab. Vienīgais oriģinālais un 100% ar rokām izgatavots žalūzijas vāks pasaules tirgū ar 3 gadu garantiju.Patentēta perimetra pamatne (5 mm biezumā), kas 100% gan garumā, gan platumā nostiprina bagāžnieka korpusa sānu sliedes daļu.
Pret zādzībām izstrādātas (patentētas) alumīnija eņģes, kas nespēj viena otru atslēgt, lai nodrošinātu 100% drošību.
Vienīgais pasaules tirgū ar patentētu iestrādāto “Anti-Leaf tehnoloģiju” un “Ūdens līmeņa indikatoru” alumīnija rullīšu vāku vislabākajai un ilgākajai darbībai.
Vienīgais ar vinila virsmu virs alumīnija eņģēm, lai nodrošinātu vislabāko aizsardzību pret jebkādiem laika apstākļiem.
Žalūziju var apvienot ar OEM aprīkojumu un papildu piederumiem, piemēram, ruļļu stieņiem, sānu margām, šķērsstartiem utt.
Augstas drošības centrālās bloķēšanas sistēma ar ergonomisku rokturi visiem laika apstākļiem (ražota Vācijā). Apvienojumā ar divu anodētu alumīnija mēļu īpašo struktūru, kas stiepjas visā žalūzijas vāka garumā un piedāvā ārkārtīgi ilgstošu izturību ekstremālos laika apstākļos.
Automašīnā nekas nav jāurbj pie žalūzijas uzstādīšanas.
Īpaši izgatavotas 2 drenāžas sistēmas, 2 pārplūdes un 4 ūdens kanāli ātrai, pilnīgai ierīces korpusa novadīšanai un vislabākajai aizsardzībai no ūdens.
Aerodinamiskais dizains degvielas ekonomijas palielināšanai.
100% berzes un bez trokšņa
Trieciena izturga alumīja žalūzija nodrošina lielāku bagāžnieka kravas kastes ietilpību, tai ir ap ~ 80 kg liela izturības slodze.
Spēcīgākai un izturīgākais kravas kastes alimīnija žalūzijas vāks pasaules tirgū (alumīnija žalūzijas vāka kopējais svars: 52kg).
Par papildu samaksu jūs varat pasūtīt krāsošanu automašīnas krāsā.

Papildus informācija
Svars: 50.0000