Piekabes un citi

Filtrēt pēc:
 
 
Kategorijas filtri:
Auto marka
Produkts Kods Cena Skaits
Piekabe

Universālā bortu piekabe PU75-2613 ir viegla piekabe bez bremzēm, ar pilnu masu līdz 750 kg, un ar nolaižamu iekraušanas platformu.
Piekabes sānu augstums ir 25 cm. Tie ir izgatavoti no cinkota lokšņu metāla. Metāla pārklājums garantē to augsto izturību un izturību pret koroziju.
Standarta komplektācijā piekabei ir droša, ūdensizturīga un neslīdoša grīda, kas ļauj ērti pārvietoties pa platformu un novietot uz tās kravas, un iekšpusē ir 6 āķi transportēšanas trošu piestiprināšanai.

Specifikācijas:
• Pilna masa 750 kg.
• Pašmasa 148 kg.
• Kravnesība 602 kg.
• Maksimālais iekraušanas virsmas garums 2630 mm.
• Maksimālais iekraušanas virsmas platums 1281 mm.
• Ūdensizturīgs un neslīdošs saplākšņa grīdas segums.
• Sānu augstums 25 cm.
• Riteņa izmērs - R13.

Piekabi papildus var aprīkot ar:
• Tentu - TENT-PU75-2613.
• Rezerves riteni.

Noliktāvā: > 1 gab.

PU75-2613

Cena: 1300.00 €

Piekabe

Piekabe PB75-2614/1 ir viegla vienasu piekabe bez bremzēm, ar kravnesību līdz 750 kg. Šīs piekabes visus četrus bortus var nolaist vai pilnībā noņemt, kas padara iekraušanu vieglāku un efektīvāku. Kā arī palielinās iekraušanas virsma, jo piekabes platforma ir pilnība plakana. Piekabes rāmis ir ļoti stingrs un bortu augstums ir 35 cm. Piekabe ir izgatavota no cinkota lokšņu metāla, kas garantē to augsto izturību un izturību pret koroziju. Standarta PB75-2614 ir aprīkots ar drošu, ūdensizturīgu un neslīdošu grīdu, kā arī izturīgu atbalsta riteni.

Specifikācijas:
• Pilna masa 750 kg.
• Pašmasa 207 kg.
• Kravnesība 543 kg.
• Atbalsta ritenis.
• Maksimālais iekraušanas virsmas garums 2609 mm.
• Maksimālais iekraušanas virsmas platums 1384 mm.
• Ūdensizturīgs un neslīdošs saplākšņa grīdas segums.
• Piekabes rāmī uzstādīti stiprinājumi kravas nostiprināšanai.
• Iekraušanas virsmas augstums 35 cm.
• Riteņa izmērs R13.

Piekabi var papildus aprīkot ar:
• Telts - TENT-PB75-2614/1/2.
• Rezerves ritenis.

Noliktāvā: > 1 gab.

PB75-2614/1

Cena: 1590.00 €

Piekabe

Piekabe PB75-2614/2 ir viegla divasu piekabe bez bremzēm, ar kravnesību līdz 750 kg. Šīs piekabes visus četrus bortus var nolaist vai pilnībā noņemt, kas padara iekraušanu vieglāku un efektīvāku. Kā arī palielinās iekraušanas virsma, jo piekabes platforma ir pilnība plakana. Piekabes rāmis ir ļoti stingrs un bortu augstums ir 35 cm. Piekabe ir izgatavota no cinkota lokšņu metāla, kas garantē to augsto izturību un izturību pret koroziju. Standarta PB75-2614 ir aprīkots ar drošu, ūdensizturīgu un neslīdošu grīdu, kā arī izturīgu atbalsta riteni.

Specifikācijas:
• Pilna masa 750 kg.
• Pašmasa 257 kg.
• Kravnesība 493 kg.
• Atbalsta ritenis.
• Maksimālais iekraušanas virsmas garums 2609 mm.
• Maksimālais iekraušanas virsmas platums 1384 mm.
• Ūdensizturīgs un neslīdošs saplākšņa grīdas segums.
• Piekabes rāmī uzstādīti stiprinājumi kravas nostiprināšanai.
• Iekraušanas virsmas augstums 35 cm.
• Riteņa izmērs R13.

Piekabi var papildus aprīkot ar:
• Telts - TENT-PB75-2614/1/2.
• Rezerves ritenis.

Noliktāvā: > 1 gab.

PB75-2614/2

Cena: 1830.00 €

Piekabe

Piekabe PLI35-5521. Tas ir drošs un pārbaudīts veids, kā transportēt automašīnu uz jebkuru vietu. Ar integrētām pārejas ejām transportējamais transportlīdzeklis var viegli iebraukt vai nolaisties. Tas ir piemērots gan personiskai (individuālai), gan pilnībā profesionālai lietošanai (autoservisi, palīdzība uz ceļa). Tas ir lielākais autopārvadātājs ar kravnesību 3500 kg. Transportlīdzeklim ir sasverama platforma ar integrētām pārejas ejām, kas veido 11° pieejas leņķi. Pārejas ejas ar rampām ir izgatavotas no perforētām un presētām 'LOHR' tipa loksnēm Modelis ir aprīkots ar LIGHT SIDE sistēmu, kas atbild par aizmugurējo lukturu sasvēršanos, kas pasargā tos no iespējamiem bojājumiem iebraucot vai nolaižoties automašīnā Pārskrējiena rāmis sasveras gravitācijas ietekmē.

Modeļa rāmis un korpuss ir pilnībā metināti, kas ietekmē to izturību un garantē transportlīdzekļa uzticamību. Konstrukcija ir aizsargāta ar karsto cinkošanu, ar kuru tērauds saņem aizsargkārtu, kas nostiprina to pret mehāniskiem bojājumiem un koroziju. Automašīnas turētāja sasvēršanās rampa un jūgstieņi ir izgatavoti no dobām sekcijām, kas piešķir stingrību un stabilitāti visam auto bagāžniekam un ietekmē tā ilgo kalpošanas laiku un bezproblēmu darbību. Automašīnas PL35-5521 kravnesība ir 3500 kg, tāpēc tā kravnesība ļauj pārvadāt preces, kuru svars ir līdz 2701 kilogramam ar garumu līdz 5,5 un platumu līdz 2,01 metriem. Automašīnas turētājs ir aprīkots ar 2 bremzējamām asīm. Noliecamā rampa ir aprīkota ar amortizatoriem, kas atvieglo transportlīdzekļa iekraušanu un izkraušanu. Pēc izvēles automašīnas turētāju var aprīkot ar vienvirziena vai divvirzienu hidraulisko sūkni. Piekabē standarta aprīkojumā ietilpst atbalsta ritenis, manuāla 1135 kg vinča, ķīļi piekabes riteņu bloķēšanai, kā arī pārskrējiena un stāvbremzes. Pēc izvēles to var aprīkot arī ar grīdu pildījumiem no rievota alumīnija plāksnes vai pretslīdes saplākšņa, amortizatoriem asīm, elektrisko vinču, hidraulisko sūkni un riteņu bloķētājus transportējamajam transportlīdzeklim.

Tehniskie dati un specifikācijas:
- Pilna masa 3500 kg
- Pašmasa 799 kg
- Kravnesība 2701 kg
- Maksimālais iekraušanas virsmas garums 5858 mm
- Maksimālais iekraušanas virsmas platums 2160 mm
- Ārējie izmēri (platums x garums x augstums ):2160 x 7314 x 664 mm
- Ķīļi piekabes riteņu bloķēšanai
- Manuāla 1135 kg vinča
- Amortizatori
- Asu skaits: 2
- Asis ar bremzēm
- Rezerves ritenis
- Riteņu tips R13
- Pieejas leņķis 11° grādi

Noliktāvā: > 1 gab.

PLI35-5521

Cena: 6550.00 €

Piekabe

Piekabe MT-1. Viegla un ērti lietojama motocikla piekabe ir ideāls risinājums visiem divriteņu cienītājiem. Tas ļauj droši pārvadāt modernus, klasiskus un sporta motociklus. Īpaša vienas ass piekabe motociklu pārvadāšanai ar kravnesību līdz 750 kg ir ideāls līdzeklis divriteņu pārvadāšanai. Tās konstrukcija ir novietota uz stabila rāmja, kas papildus atbalstīts ar šķērseniskiem stiegrojumiem, pie kura piemetināts sakabes stienis. Piekabes rāmis ir aizsargāts pret koroziju ar karstās cinkošanas procesu ar pasivāciju, kas nostiprina to pret mehāniskiem bojājumiem. Turklāt tas ir pārklāts ar pulverkrāsojumu melnā krāsā, lai piešķirtu tai elegantu un modernu izskatu.

Piekabe MT-1 ir aprīkota ar ērti lietojamu platformas pacelšanas un nolaišanas mehānismu. Motocikla piekabes priekšpusē esam iekļāvuši riteņa stiprinājumu, kas ļauj stabili novietot transportlīdzekli. Projektējot piekabi motociklu pārvadāšanai, ņēmām vērā arī tās glabāšanas ērtības. Tā kā piekabe ir izgatavota no divām kustīgām daļām (HALF-FOLD sistēma), to var viegli salocīt uz pusēm, kas atvieglos piekabes glabāšanu, kad tā netiek lietota. Tādējādi tas aizņems daudz mazāk vietas garāžā. Piekabei, kas salocīta uz pusēm, ir šādi izmēri: 2325 x 1710 x 650 mm. Motocikla piekabē izmantotie tehniskie risinājumi ir aizsargāti ar globālu patentu.

Motocikla piekabei MT-1 standarta aprīkojumā ir atbalsta ritenis un LED apgaismojums. Tā grīda ir izgatavota no gofrētām alumīnija loksnēm. Piekabei ir daudz turētāju transportēšanas siksnu piestiprināšanai un riteņu bloķēšanas ķīlis. Turklāt to var aprīkot ar vieglmetāla diskiem, amortizatoriem ar stiprinājumiem, rezerves riteni ar stiprinājumiem, velosipēdu turētāju vai īpašu krosa velosipēdu pārvadāšanai paredzētu statīvu.

Tehniskie dati un specifikācijas:
- Pilna masa 750 kg
- Pašmasa 170 kg
- Kravnesība 580 kg
- Maksimālais iekraušanas virsmas garums 2386 mm
- Maksimālais iekraušanas virsmas platums 1040 mm
- Ārējie izmēri (platums x garums x augstums): 1710 x 3228 x 956 mm
- Viena ass
- Asis bez bremzēm
- Rezerves ritenis
- Riteņu tips R13

Noliktāvā: > 1 gab.

MT-1/LED STAL

Cena: 2250.00 €

Piekabe

MT-2 piekabe diviem motocikliem. Speciālā vienass piekabe divu motociklu pārvadāšanai ar kravnesību 750 kg ir ideāls līdzeklis viena sliežu ceļa pārvadāšanai. MT-2 ir moderna motocikla piekabe, kas izgatavota modernā, vienkāršā dizainā 2 motociklu pārvadāšanai. Piekabe ir pilnībā izgatavota no tērauda, un piekabes rāmis ir aizsargāts pret koroziju ar cinka slāni, kas arī stiprina to pret mehāniskiem bojājumiem. Turklāt tas ir pārklāts ar pulvera pārklājumu melnā krāsā, piešķirot tam elegantu un klasisku izskatu, kas atbilst jebkuram atsevišķam sliežu ceļam. Šasijas konstrukcija un jūgstieņi ir izgatavoti no slēgta tērauda profila. Piekabes rāmis tiek vēl vairāk pastiprināts, izmantojot šķērsvirziena metinātas kronšteinus. Tas garantē visas konstrukcijas stabilitāti un uzticamību.

Moto piekabe diviem motocikliem ir aprīkota ar ērti lietojamu platformas pacelšanas un nolaišanas mehānismu. Tas atvieglo motociklu ievešanu vai izņemšanu no piekabes.
MT-2 ir konstruēts ar diviem kustīgiem rāmjiem, lai to varētu viegli salocīt uz pusēm. Salocītu piekabi var glabāt gan vertikāli, gan horizontāli. Tas ļauj to uzglabāt, kad tas netiek lietots. Tādā veidā tas aizņems daudz mazāk vietas, piemēram, garāžā vai autostāvvietā. Uz pusēm salokot piekabes augstums ir 2574 mm. Motocikla piekabē izmantotie tehniskie risinājumi ir aizsargāti ar globālu patentu.

Divu motociklu piekabei standarta aprīkojumā ir žokera ritenis un LED apgaismojums. Piekabe ir pārklāta ar melnu krāsu. Piekabes grīda ir izklāta ar gofrētām alumīnija loksnēm un daudziem transportēšanas siksnu turētājiem (4 katrā pusē un caur platformas centru). Piekabi var papildus aprīkot ar rezerves riteni, vieglmetāla diskiem, pretaizdzīšanas aizsardzību un vēja deflektoru vai margām, kas ierobežo pārskrējienu. Priekšējo margu izmantošana pārvērš MT-2 par piekabi kvadraciklu pārvadāšanai. Turklāt piekabi pēc izvēles var aprīkot ar īpašu divu velosipēdu turētāju vai krosa velosipēdu statīvu. MT-2 piekabe ir veidota tā, lai tajā varētu ērti novietot 3 bagāžniekus vienlaikus, padarot to par piekabi 3 krosa velosipēdiem.

Tehniskie dati un specifikācijas:
- Pilna masa 750 kg
- Pašmasa 249 kg
- Kravnesība 501 kg
- Maksimālais iekraušanas virsmas garums 2396 kg
- Maksimālais iekraušanas virsmas platums 1743 mm
- Ārējie izmēri (platums x garums x augstums): 2396 x 3491 x 962 mm
- Viena ass
- Asis bez bremzēm
- Rezerves ritenis
- Riteņu tips R13

Noliktāvā: 0 gab.

MT-2/LED STAL

Cena: 2970.00 €

Piekabe

Piekabe PP75-5916 ir piekabe laivu un mazo motorlaivu pārvadāšanai ar kravnesību līdz 750 kg. Pateicoties mazai pašmasai, to var vilkt ar visām vieglajām automašīnām. Iekraujamais svars ir līdz 750 kg un garums līdz 5 metriem. Piekabe izgatavota no metināta tērauda. Metāla elementi ir karsti cinkoti, pateicoties kuriem tērauds ir ar aizsargslāni, kas stiprina to pret koroziju un zināmā mērā pret mehāniskiem bojājumiem. Piekabē tiek izmantoti divu veidu sānu balsti – vienvietīgi un dubultie – aprīkoti ar lieljaudas un izturīgiem rullīšiem. Balstu novietojums ir regulējams gan augstumā, gan slīpumā. Piekabe ir aprīkota ar lukturiem kuri iekraušanas un izkraušanas brīdī atveras. Piekabe ir pilnībā iegremdējama, jo tiek izmantots LED apgaismojums ar Bayonet tipa savienotājiem, kas ir ūdens necaurlaidīgi. Piekabes rumbas ir arī noslēgtas (ūdensizturīga sistēma) un aizsargā gultņus pret ūdeni. Tas pagarina gultņu, rumbu un asu kalpošanas laiku. 
Šis modelis standartaprīkojumā ir aprīkots ar turētājiem, kas ļauj droši un pārliecinoši nostiprināt kravu ar siksnām. Piekabi var aprīkot ar papildus 4 turētājiem, kas ļaus vēl labāk un efektīvāk iekabināt laivu no katras puses.

Aprīkojums:
Pilna masa 750 kg 
Pašmasa 193 kg
Kravnesība 557 kg
Maksimālais iekraušanas garums 5000 mm
Maksimālais iekraušanas platums 1170 mm 
Ārējie izmēri 1574 x 5877 x 1271 mm
Atbalsta ritenis
Manuāla vinča
Ūdensizturīgi lukturi
Viena ass
Riteņa izmērs R13

Noliktāvā: > 1 gab.

PP75-5916

Cena: 1668.00 €

Piekabe

Piekabe PP75-5916 ir piekabe ūdens motocikli, laivu un mazo motorlaivu pārvadāšanai ar kravnesību līdz 750 kg. Pateicoties mazai pašmasai, to var vilkt ar visām vieglajām automašīnām. Iekraujamais svars ir līdz 750 kg un garums līdz 5 metriem. Piekabe izgatavota no metināta tērauda. Metāla elementi ir karsti cinkoti, pateicoties kuriem tērauds ir ar aizsargslāni, kas stiprina to pret koroziju un zināmā mērā pret mehāniskiem bojājumiem. Piekabē tiek izmantoti divu veidu sānu balsti – vienvietīgi un dubultie – aprīkoti ar lieljaudas un izturīgiem rullīšiem. Balstu novietojums ir regulējams gan augstumā, gan slīpumā. Piekabe ir aprīkota ar lukturiem kuri iekraušanas un izkraušanas brīdī atveras. Piekabe ir pilnībā iegremdējama, jo tiek izmantots LED apgaismojums ar Bayonet tipa savienotājiem, kas ir ūdens necaurlaidīgi. Piekabes rumbas ir arī noslēgtas (ūdensizturīga sistēma) un aizsargā gultņus pret ūdeni. Tas pagarina gultņu, rumbu un asu kalpošanas laiku. 
Šis modelis standartaprīkojumā ir aprīkots ar turētājiem, kas ļauj droši un pārliecinoši nostiprināt kravu ar siksnām. Piekabi var aprīkot ar papildus 4 turētājiem, kas ļaus vēl labāk un efektīvāk iekabināt laivu no katras puses.

Aprīkojums:
Pilna masa 750 kg 
Pašmasa 193 kg
Kravnesība 557 kg
Maksimālais iekraušanas garums 5000 mm
Maksimālais iekraušanas platums 1170 mm 
Ārējie izmēri 1574 x 5877 x 1271 mm
Atbalsta ritenis
Manuāla vinča
Ūdensizturīgi lukturi
Viena ass
Riteņa izmērs R13

Noliktāvā: > 1 gab.

PP075-4816

Cena: 1331.00 €

Piekabe

Piekabe PL35-8521. Trīsasu piekabe ar kopējo masu līdz 3500 kg un garumu vairāk nekā 8,5 m Tas ir drošs un pārbaudīts auto pārvadāšanas veids. Piemērots gan personīgai, gan profesionālai lietošanai (autoserviss, palīdzība uz ceļa).
Rāmis un korpuss ir pilnībā metināti, kas ietekmē to izturību un garantē uzticamību. Konstrukcija ir aizsargāta ar karsto cinkošanu, kas veido aizsargkārtu, kas nostiprina to no mehāniskiem bojājumiem un korozijas. Autotransportiera slīpā rampa un jūgstieņi ir izgatavoti no dobiem profiliem, kas piešķir stingrību un stabilitāti visai konstrukcijai.
Transportlīdzekļi iebrauc platformā, izmantojot garus alumīnija estakādes (iekļautas komplektā) 2,5 metru garumā. Standartā estakādes tiek novietotas zem platformas kustības laikā. Pēc pieprasījuma to var papildināt ar masīvu alumīnija loksni centrā, kas nodrošina brīvu kustību iekraujot un izkraujot transportlīdzekli.
Specifikācijas:
- Kopējais svars -3500 kg.
- Neto svars -977 kg.
- Kravnesība -2523 kg.
- Maksimālais iekraušanas virsmas garums ir 8525 mm.
- Maksimālais iekraušanas virsmas platums ir 2160 mm.
- Ārējie izmēri (platums x garums x augstums): 2160 x 10152 x 598 mm.
- rokas vinča.
- amortizatori.
- asu skaits ar bremzēm: 3.
- riteņa tips R10.
- pieejas leņķis 14° grādi.

Noliktāvā: 0 gab.

PL35-8521

Cena: 9300.00 €

Piekabes detaļa

Noliktāvā: 0 gab.

WG 01-SP

Cena: 6.00 €

Piekabes detaļa

Noliktāvā: 0 gab.

OPB-01-SP

Cena: 4.00 €

Piekabes detaļa

Noliktāvā: > 1 gab.

ZZ 01-SP

Cena: 20.00 €

Piekabes detaļa

Noliktāvā: > 1 gab.

ZZ 02-SP

Cena: 25.00 €

Piekabes detaļa

Atbalsta ritenis
- Maksimālā vertikālā slodze 150 kg
- caurule 48 mm diametrā
- Galvanizēta
- Gumijas ritenis 200x50 mm
- Kopējais augstums 600 mm, pacelšanas augstums 120 mm

Noliktāvā: 0 gab.

ZB0116

Cena: 42.69 €

Atbalsta ritenis 48mm

Atbalsta ritenis 48mm.
Maksimālā vertikālā slodze 150kg.
ZB0116 un CKM-05 -analogi.

Noliktāvā: 0 gab.

KM-01

Cena: 40.00 €

Atbalsta riteņa turētājs

Atbalsta riteņa fiksātors 48 mm
analogs NH-K117

Noliktāvā: 0 gab.

O-01

Cena: 10.00 €

Nummura apgaismojums

Noliktāvā: > 1 gab.

LT107

Cena: 5.00 €

Sakabes remontu komplekts

Noliktāvā: 0 gab.

1210131

Cena: 32.00 €

Piekabes spārns

Izmērs 14'
Svars 2.33 kg

Noliktāvā: > 1 gab.

BP 04-SP

Cena: 30.00 €

Piekabes spārns

Izmērs 14'
Svars 2.54 kg

Noliktāvā: 0 gab.

BP 05-SP

Cena: 26.00 €