Dezinfekcijas līdzekļi

Filtrēt pēc:
 
 
Kategorijas filtri:
Auto marka
Produkts Kods Cena Skaits
Antibakterials gēls ar dozētāju

Roku želeja antibakteriāla + VIRUS aizsardzība
Pietiekams 260 devām, 500 ml.
Efektīva dezinfekcijas želeja - paredzēta higiēniskai roku dezinfekcijai. Šo gēlu nav nepieciešama noskalot. Tā pamatā ir alkohols. Tas ir efektīvs pret vīrusiem, baktērijām. Pateicoties kopjošajām sastāvdaļām, tas neizžāvē rokas.

Noliktāvā: > 1 gab.

gels00010658

Cena: 9.80 €

Antibakterials gēls

Antibakteriāls gēls ar alkoholu / pretvīrusu, ar alveju.
AUGSTA EFEKTIVITĀTE LĪDZ 99,9% - dezinficējošais šķidrums labi tiek galā ar baktērijām, vīrusiem un sēnītēm, kas var parādīties uz rokām. Gēla sastāvs ir balstīts uz spirtu, kas efektīvi dezinficē 99,9% mikroorganismu, kas samazina vīrusu attīstības risku.
     IDEALI NE TIKAI MĀJAI VAI BIROJAM - bet to var arī viegli ievietot rokas somā vai mugursomā. Tas ir lieliski piemērots arī bērnu galdam vai darbā, skolā, bērnudārzā, kur nav pieejams silts ūdens, tekošs ūdens un ziepes.
     Delikāts ādai - neskatoties uz spēcīgo baktēriju, vīrusu un fungicīdu iedarbību, dezinfekcijas līdzeklis maigi iedarbojas uz ādu. Novērš roku izžūšanu un rūpējas par tām.
      VIEGLI LIETOT - viss, kas jums jādara, ir jauzklāj neliels daudzumu šķidruma uz rokām un ar roku kustībām to rūpīgi jāiemasē ādā. Produkts viegli izplatās pat grūti pieejamās vietās, piemēram, starp pirkstiem vai nagiem.
   PAZĪMES:
krāsa: bezkrāsains,
forma: želeja ielejšanai,
tilpums: 250 ml.

Noliktāvā: > 1 gab.

gels00010696

Cena: 5.50 €