Salidzini.lv logotips

Salīdzini cenas Latvijas interneta veikalos

Яндекс.Метрика


Copyright © 2015 MLSERVISS 

Kā iegādāties preci mūsu interneta veikalā?


     Preces mūsu veikalā var iegādāties šādi:

- Kreisajā kolonnā atlasiet jūsu automašīnas zīmolu;

- Izvēlieties produktu kategoriju, kas jūs interesē;

- Izvēlieties automašīnas modeli;
- Izvēlieties nepieciešamo modifikāciju;

Lai izlasītu pilnu tehnisko produkta aprakstu, noklikšķiniet uz attēla vidus daļas vai uz produkta nosaukuma. Lai izvēlētos pareizo modifikāciju uzmanīgi izlasiet preču aprakstu. Ja šaubaties par preces pareizo izvēli, lūdzu, sazinieties ar mūsu menedžeri vietnē:

+371 66116677,

+371 28618021,

vai arī izmantojot Live Support (tiešsaistes palīdzībasbloku, kas atrodas pa labi,zem iepirkumu groza, kur jūs varat uzrakstīt jautājumu). Mūsu menedžeri palīdzēs Jums izvēlēties pareizo daļu.

     Lai iegādātos preci pievienojiet to savam iepirkumu grozam, noklikšķinot uz "Pievienot grozam". Jūsu iepirkumu groza saturs, tiek parādīts pa labi, lapas augšpusē. Lai apstiprinātu pirkumu nospiediet pogu - "Noformēt pirkumu".


    Preču apmaksu var izvēlēties divos veidos:
- Skaidra nauda (tikai Rīgā);
- Ar bankas pārskaitījumu
(priekšapmaksa), izmantojot internetbanku;
Izvēlieties vienu no maksājumu metod
ēm un aizpildiet ailes, ievadot pieprasīto informāciju.

    Vienas darba dienas laikā pēc pasūtījuma saņemšanas, mūsu menedžeris sazināsies ar Jums, lai precizētu informāciju, tikai pēc tam tiks sagatavots rēķiņs un nosūtīts uz jūsu e-pastu. Saņemot naudu mūsu kontā preces tiks pasūtītas un/vai sagatavotas piegādei uz norādīto adresi.

    Saņemot Jūsu pasūtījumu Jūs saņemsiet vienu rēķina kopiju vaidivus pavadzīmes eksemplārus ar informāciju (numuru, nosaukumu un preču cenu) un/vai kases čeku (ja Jūs esiet fiziska persona).

    Šis rēķins apliecina preces apmaksu.To jums vajadzētu saglabāt 12 mēnešus, laikā no preču saņemšanas (garantijas laikā precēm).

Piegādes izmaksas preču cenā nav iekļautas.

 

Precīzu informācija par piegādes izmaksām Jūs varat saņemt, rakstot mums pa                       e-pastu info@mlserviss.lvvai zvanot pa tel. +371 66116677, vai arī sazināties ar mūsu menedžeri pa Live Support čatu.